استفاده از ایزوگام بام گستر ارومیه برای گرم نگه داشتن سگ های خانگی!

از ابتدای سال 2022، شرکت های خصوصی در منطقه شرق ترکمنستان کالاهای صنعتی به ارزش بیش از 2 میلیون دلار به کشورهای خارجی صادر کرده اند.

به گزارش رسانه رسمی ترکمنستان، ایزوگام بام گستر ارومیه، ماستیک قیری مایع، کیسه های پلی پروپیلن، باطری، پنبه خیاطی، مخلوط صنعتی مایع در بین کالاهای صادراتی غالب بوده است. محصولات کارآفرینان عمدتاً به ازبکستان، ترکیه، بلاروس، افغانستان، قرقیزستان، آذربایجان و چین صادر می شد.

از جمله سودآورترین محصولات می توان به ایزوگام اشاره کرد که در ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که اشاره شد، Gaýrat که پشم پنبه تولید می کند، Kökçi که باتری تولید می کند و Döwrebap iş، یک شرکت خصوصی تولید اسیدهای چرب خام، صادرات خود را در ولایت افزایش می دهند.

ولایت لباپ در شرق ترکمنستان قرار دارد و پایتخت آن ترکمن آباد است. ولایت لباب با افغانستان و ازبکستان هم مرز است.

شرکت ترکمنستان ایزوگام به ازبکستان و ترکیه صادر کرد

شرکت انفرادی Mizemez Gadam واقع در تله Chardzhev ولایت لباپ از ابتدای سال جاری تاکنون 2440 متر مربع ایزوگام تولید کرده است. رسانه های رسمی ترکمنستان روز یکشنبه گزارش دادند که 1648 متر مربع محصول به ازبکستان و ترکیه صادر شده است.

بر اساس این گزارش، بخش صادراتی بیش از 66 درصد کل محصولات تولید شده در 10 ماه را تشکیل می دهد. 790 متر مربع ایزوگام در بازار داخلی به فروش رسید.

ایزوگام

لازم به ذکر است طول ایزوگام تولید شده در اینجا 10 متر و عرض آن یک متر است. قسمت اصلی محصول از مواد پلیمری ساخته شده و کناره ها با پلی اتیلن پوشانده شده است.

شرکت انفرادی Mizemez Gadam قصد دارد در آینده نزدیک تولیدات خود را گسترش دهد و حجم محصولات را افزایش دهد.

شرکت ترکمنستان در صادرات مصالح ساختمانی عایق تسلط دارد

به گزارش “ترکمنستان: عصر طلایی”، صادرات مصالح ساختمانی عایق توسط شرکت انفرادی “میزمز قدم” از ولایت لباپ تسلط یافته است. این شرکت مواد بام ضد آب نورد – ایزوگام، ماستیک قیر و امولسیون، ملات خشک تولید می کند.

برای صادرات به کشورهای مستقل مشترک المنافع و افغانستان، این شرکت طیف گسترده ای از غشاهای قیری را ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.