میوه خشک انبه یکی از خوراک های چاق کننده گوسفندان می باشد

در زیر برخی از اقدامات احتیاطی وجود دارد که باید هنگام تغذیه کودک خود با میوه خشک انبه انجام دهید.

میوه های خشک بسته بندی شده و ارگانیک را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا حد امکان میوه های خشک شده را خریداری کنید. قبل از خرید، روش خشک کردن را با سازنده بررسی کنید.

میوه های خشک به دو صورت نیمه مرطوب و خشک در دسترس هستند فرم های نیمه مرطوب را به جایگزین های کاملا خشک و سخت برای خوردن ترجیح دهید.
پس از خرید، میوه های خشک را در ظرف در بسته در جای سرد و دور از نور نگهداری کنید.

آلرژی های احتمالی که یک میوه خشک خاص می تواند ایجاد کند را بررسی کنید مهم است که کودک شما حساسیت دیگری داشته باشد میوه های خشک دارای مقادیر زیادی قند طبیعی هستند بنابراین، تمرین کنترل بخش حیاتی است بیش از یک وعده در روز غذا ندهید.

میوه های خشک سرشار از فروکتوز هستند، قند طبیعی موجود در میوه های تازه نیز نوزادان مبتلا به عدم تحمل فروکتوز باید از میوه های خشک خودداری کنند زیرا می توانند باعث اختلالات گوارشی شوند.

انجیرخشک

همیشه میوه های خشک پخته، له شده یا پوره شده را به نوزادان زیر 12 ماه بدهید. اگر قصد دارید میوه های خشک را به عنوان فینگر فود برای کودک بزرگتر سرو کنید، میوه ها را به قطعاتی خرد کنید که جویدن آنها برای کودک آسان باشد.

اقدامات پیشگیرانه به کودک اجازه می دهد تا از میوه های خشک با خطرات کم یا بدون خطر لذت ببرد.

طرز تهیه پودر آجیل خشک یا خشک

پودری که از میوه های خشک و آجیل مختلف تشکیل شده است برای استفاده برای نوزادان ایده آل است از آنجایی که این پودر حاوی انواع میوه‌های خشک است، برای نوزادانی که نمی‌توانند میوه‌های خشک کامل بخورند، مواد مغذی و مناسبی دارد.

با داغ شدن تابه، دانه های نیلوفر آبی یا ماخانا، گردو، بادام هندی و بادام را به آن اضافه کنید. همه چیز را خشک کنید و بعد از اتمام، آنها را کنار بگذارید تا خنک شوند.
بعد از خنک شدن همه چیز را با پودر پسته و هل در مخلوط کن بریزید آنقدر هم بزنید تا پودر ریز به دست آید. اطمینان حاصل کنید که هیچ توده یا تکه های ضخیمی در آن باقی نمانده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.