بالا رفتن قیمت کارتریج شیر اهرمی kwc بازار شیرآلات در کشور را به هم ریخت!

ایده بسیار ساده است: وقتی چاپگرها را تا حد امکان ارزان می‌فروشید، سهم بازار خود را در تجارت چاپ افزایش می‌دهید و بنابراین کارتریج شیر اهرمی kwc بیشتری می‌فروشید که منبع واقعی سود برای شماست، زیرا می‌توانید چاپگرهای خود را به گونه‌ای طراحی کنید.

فقط از کارتریج های جوهر ساخته شده توسط شما پشتیبانی کنید، بنابراین به جای تکیه بر فروش متناقض چاپگر با چاپگرهایی که معمولاً برای چندین سال زندگی می کنند، تداوم سود حاصل از فروش جوهر را تضمین کنید.

این شبیه به تعداد زیادی از شرکت های ریش تراش است: آنها یک دسته ریش تراش را ارزان، تقریبا رایگان می فروشند، در واقع، هدف اصلی این است که شما را وارد تیغ هایی کنند که به طور منظم می خرید و به خرید ادامه دهید، زیرا تیغه های دیگر با شما کار نمی کنند. دسته تیغ.

مجبور کردن کاربران به خرید انحصاری جوهر این شرکت

البته، بسیاری از تولیدکنندگان جوهر چاپگر مستقل وجود داشتند که می خواستند از حوزه چاپ سود ببرند، اما این موضوع برای سازندگان چاپگر که به فروش جوهر برای کسب سود وابسته بودند.

کارتریج

خوشایند نبود، و به این ترتیب مجموعه‌ای از موفقیت‌ها تا به امروز آغاز شد: شرکت های چاپگر پرینترهای جدیدی را معرفی می کنند که از کارتریج های اختصاصی استفاده می کنند و از کارتریج های شرکت های مستقل پشتیبانی نمی کنند و در نتیجه شرکت های مستقل سعی می کنند دوباره از کارتریج های اصلی تقلید کنند.

به طور کلی، کارتریج‌های جوهر مستقل معمولاً قیمت بسیار کمتری نسبت به شرکت‌های چاپگر دارند، بدون اینکه واقعاً کیفیت چاپ را به خطر بیندازند (برخلاف ادعای ثابت شرکت‌های چاپگر)، بنابراین وقتی انتخاب در دسترس قرار گرفت، کاربران به سرعت به کارتریج‌های جوهر مستقل روی می‌آورند.

در واقع رقابت در این زمینه به اندازه کافی افزایش یافته است که بسیاری از شرکت ها شروع به قرار دادن تراشه های الکترونیکی در کارتریج های جوهر خود می کنند، به طوری که چاپگر تنها زمانی کار می کند که کدی در این تراشه ها شناسایی شود و به این ترتیب شرکت های فروش کارتریج جوهر کاملاً قطع می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.