با قرار دادن ساعت کاسیو اصل ژاپن قدیمی روی دیوار از زلزله در امان بمانید

تاریخچه ساعت های آبی:
از آنجایی که با تاریخچه ساعت آفتابی آشنا شدیم، همیشه به درد نمی خورد، مثلاً در روزهای غیر آفتابی کار نمی کرد و البته در شب هم کار نمی کرد.

نزدیک به 3400 سال پیش مصریان باستان می دانستند که چگونه چرخه هایی ابداع کنند که بتوان از آن برای تعیین زمان استفاده کرد.

ساعت کاسیو اصل ژاپن قدیمی نمونه ی پر فروش در بین ساعت ها بوده که طرفداران خاص خود را دارد.

آنها متوجه شدند که جریان آب از سوراخی در ظرف پر از آب با سرعت ثابتی اتفاق می افتد.این ایده منجر به اختراع شد.

از ساعت آب و آب در آن ساعت های آب باستانی از سوراخی نزدیک به پایین سرازیر می شد.ظروف سنگی علائم حک شده بر روی دیواره ظرف ساعت ها را نشان می داد تا مردم با مشاهده مقدار آب زمان را بدانند. در کشتی باقی مانده است

مثالی که شکل یک ساعت آبی را نشان می دهد

ساعت

تاریخچه ساعت شنی:
ساعت شنی متشکل از دو توپ (دو سنگ) شیشه ای است که روی هم با یک سوراخ باریک به هم متصل شده اند و توپ بالایی پر از ماسه ریز است که به توپ پایینی نفوذ می کند و زمانی که توپ پر است ساعت را می توان چرخاند. و زمانی که توپ بالایی باید خالی به نظر برسد، معیاری از زمان است.

مثالی که شکل ساعت شنی را نشان می دهد.

تاریخچه ساعت های مکانیکی:
نزدیک به 700 سال پیش، ساعت مکانیکی در اروپا ظاهر شد. همانطور که این ساعت ها در کار خود بر اساس استفاده از وزنه های نزولی و افزایشی برای اطلاع از زمان سپری شده، از طریق یکی از چرخ دنده هایی که دائماً حرکت می کند، بود.

ساعت‌های مکانیکی قدیمی زمان را به خاطر نمی‌آوردند، زیرا مانند الان عقرب نداشتند، بلکه زمانی که یک ساعت کامل می‌گذشت سیگنال خاصی از خود ساطع می‌کردند، علاوه بر این که این موضوع در سطح بالایی نبود.

از دقت؛ هر روز حدود 15 دقیقه تاخیر داشت که سیگنال را پرتاب می کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.