با پارچه ساتن آمریکایی لباس عروس خاص برای خود بدوزید

همچنین در لباس های مهمانی، شب و عروسی برای بزرگسالان و کودکان استفاده می شود و ظاهری شایسته و جذاب به آن ها می بخشد. 7 – ویسکوز یکی از پارچه های نرم و رنگارنگ است که تمام لباس های داخلی و خارجی را از این پارچه درست می کنند و استفاده از آن بسیار راحت است.

8 – ترمه یکی از پارچه های صنعتی است که ما در لباس تولید می کنیم و به شکلی جذاب عمل می کند و به پوشنده آن آرامش می بخشد. برای استفاده در زمستان و تابستان چون در زمستان گرما را جذب می کند و در تابستان جذب سرما می شود و استفاده از آن برای من ارجح است.

همچنین ببینید: نام های تجاری بین المللی برای لباس مردانه 9 – مقالات توری که ممکن است دوست داشته باشید: ثبات رنگ سرمه ای در لباس مردانه نام برندهای لباس زنانه در مصر چگونه نخ رنگ را از روی لباس پاک کنیم این پارچه بسیار سبکی است که ما از آن استفاده می کنیم تزیین لباس عروس و مجالس عروسی و همچنین در تزیین لباس مجلسی و شب و تزیین لباس بچه گانه و بسیاری موارد دیگر از آن استفاده می کنیم.

پارچه ساتن آمریکایی

2- پارچه های طبیعی فرآیند تولید پارچه های طبیعی از منابع گیاهی و پوست حیوانات است و پارچه های طبیعی از ترشحات ریسندگی کرم ابریشم تهیه می شود. الیافی است که از پوست حیوانات بیرون می‌آید، پارچه‌های طبیعی می‌سازد و از دانه‌های گیاهی نیز تهیه می‌شود و هیچ عارضه‌ای مانند بیماری ایجاد نمی‌کند. پوستی و قرمزی دارد و برای بدن انسان حساسیت ایجاد نمی کند.

از انواع آن: 1- پنبه یکی از پارچه های طبیعی است که از قدیم الایام مورد استفاده بوده و در ساخت لباس بسیار خوب است و استفاده از آن بسیار راحت است. در بسیاری از انواع پوشاک استفاده می شود.لباس نخی برای جذب عرق و همچنین برای راحتی فردی که لباس نخی می پوشد کار می کند.

2- کتان پارچه کتان نیز از جمله پارچه هایی است که از قدیم الایام مورد استفاده بوده و از اولین پارچه هایی است که ساخته و مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از پارچه هایی است که از آن لباس می سازند اعم از لباس داخلی و بیرونی و لباس زیر برای جذب عرق عمل می کند. و همچنین عدم قرمزی و بثورات پوستی و لباس بیرونی از کتان برای فردی که لباس کتانی می پوشد ظاهری شایسته و جذاب دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.