با یک جوراب به راحتی حیوان شکار کنید!!

این جوراب باید شامل جوراب‌های ظریف و آجدار به رنگ‌های خنثی برای پوشیدن با شلوار و کت و شلوار و جوراب‌های روشن برای پوشیدن با پاشنه باشد.

یک رنگ قوی کمک می کند تا مشخص شود که جوراب به عنوان یک انتخاب سبک آلفا می پوشید.

اگر مانند من، صندل‌های پهن تخت را دوست دارید که مدرن‌تر از سبک گلادیاتوری چرمی به نظر می‌رسند، اما متوجه می‌شوید که روی پا را ساییده و تاول می‌زنند، یک جوراب بافتنی زنانه نخی ضخیم و بافت‌دار بازی را تغییر می‌دهد.

هک‌های سبک ساده‌تر از این نمی‌شوند یا پوشیدن آن آسان‌تر است.

ما یک لطف کوچک برای درخواست داریم میلیون ها نفر هر روز برای دریافت اخبار آزاد، مستقل و با کیفیت به گاردین مراجعه می کنند و خوانندگان در 180 کشور در سراسر جهان اکنون از ما حمایت مالی می کنند.

ما معتقدیم که همه مستحق دسترسی به اطلاعاتی هستند که بر اساس علم و حقیقت و تجزیه و تحلیل ریشه در اقتدار و صداقت دارند.

به همین دلیل است که ما انتخاب متفاوتی انجام دادیم گزارش‌های خود را برای همه خوانندگان، صرف نظر از اینکه کجا زندگی می‌کنند یا توانایی پرداخت آن‌ها را دارند، باز نگه داریم.

این بدان معنی است که افراد بیشتری می توانند بهتر آگاه شوند، متحد شوند، و الهام گرفته شوند تا اقدامات معناداری انجام دهند.

در این دوران پرخطر، یک سازمان خبری جهانی حقیقت جو مانند گاردین ضروری است.

ما هیچ سهامدار یا مالک میلیاردر نداریم، به این معنی که روزنامه نگاری ما عاری از نفوذ تجاری و سیاسی است این ما را متفاوت می کند.

وقتی هرگز مهمتر از این نبوده است، استقلال ما به ما این امکان را می دهد که بدون ترس در مورد افراد صاحب قدرت تحقیق، چالش و افشاگری کنیم.

  • منابع:
    1. Want to look stylis Pop on a pair of socks

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.