ساخت بچینگ پلانت دست دوم که بدون بنزین کار می کند!

انواع بچینگ پلانت بتن

بچینگ پلانت بتن بر اساس مکان

کارخانه‌های متحرک مدرن با یک شاسی اصلی ثابت عرضه می‌شوند که با به حداقل رساندن ارتعاشات ترازو، دوام فوق‌العاده، حمل‌ونقل ایمن، کارکرد مداوم طولانی‌مدت و وزن‌زنی حساس را ممکن می‌سازد.

کلیه تجهیزات لازم برای عملکرد بچینگ پلانت دست دوم بر روی شاسی اصلی نصب شده و بر روی آن در حال حمل و نقل می باشد.

مخزن بافر آب، پمپ آب، مخزن افزودنی و پمپ های افزودنی به همراه کمپرسور هوا از قبل روی شاسی اصلی نصب شده اند.

تمام تجهیزات از قبل سیم کشی شده و تست شده است.

کارخانه های بتن با 2 مجموعه کامل نوار نقاله پیچ، فیلترها و سایر تجهیزات سیلو را می توان تنها با کمک یک کامیون تریلر حمل کرد.

کارخانه های بچینگ بتن متحرک از قبل سیم کشی شده با حداکثر تجهیزات نصب شده برای اطمینان از نصب سریع در محل هستند.

بچینگ پلانت

به طور معمول یک کارخانه متحرک استاندارد را می توان در 1-2 روز نصب کرد. همچنین اخیراً کارخانه های بچینگ بتن کانتینری توسعه یافته است. پلانت بچینگ کانتینری، نوع جدیدی از بچینگ پلانت است.

از یک سیستم اختلاط تشکیل شده است، جسیستم کنترل، سیستم ذخیره مواد، سیستم توزین، سیستم انتقال و غیره.

همچنین کارخانه اختلاط ظروف دارای ویژگی هایی مانند ردپای کوچک، نصب سریع، حمل و نقل راحت و غیره است. در مقایسه با کارخانه بتن سنتی، کارخانه اختلاط ظروف نیازی به تنظیم پایه ها و براکت های نصب ندارد و طراحی و ساخت اولیه را حذف می کند.

سازمان ساخت و ساز را بهبود می بخشد، شدت کار را کاهش می دهد، هزینه های مدیریت ساخت و ساز، دشواری فنی و ریسک کیفیت را کاهش می دهد.

هدف اصلی استفاده از این گیاه تولید بتن همگن و یکنواخت است. کارخانه باید بتن را به طور پیوسته در دسته های یکی پس از دیگری به همان نسبت تولید کند.

بر اساس میکسرها و مکان، انواع مختلفی از بچینگ پلانت موجود است که هر کدام با ویژگی ها و کاربردها در زیر توضیح داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.