شکلات مغزدار شونیز طلایی راه نجات از بیماری افسردگی است

ویژگی‌های شکلات مغزدار شونیز طلایی به دلیل مشکلاتی که در محیطی نامطلوب برای رشد آن وجود داشت، مدت‌ها در اروپا نادیده گرفته شد. زیستگاه طبیعی درخت کاکائو پایین تر از یک جنگل بارانی همیشه سبز است.

گیاهان کاکائو به دمای نسبتاً بالا (با میانگین سالانه حداکثر 30-32 درجه سانتیگراد و حداقل میانگین 18-21 درجه سانتیگراد) و به طور کلی رطوبت نسبی بالا واکنش نشان می دهند: اغلب تا 100٪ در طول روز، به 70-70 کاهش می یابد.

80 درصد در شب [6]. بر اساس آخرین داده های منتشر شده از سازمان بین المللی کاکائو (ICCO)، کل تولید جهانی دانه های کاکائو در سال 2016-2017، 4739000 تن بوده است که عمدتاً از آفریقا (3622000 تن) بوده است.

تقاضا برای محصولات ارگانیک کاکائو نیز در حال گسترش است، زیرا مصرف کنندگان به طور فزاینده ای نگران امنیت غذایی و سایر مسائل زیست محیطی هستند.

با این حال، بازار کاکائو ارگانیک هنوز هم سهم بسیار کمی از کل بازار کاکائو را دارد که کمتر از 0.5٪ از کل تولید تخمین زده می شود.

در این بررسی، شواهد اصلی مربوط به کاکائو و شکلات را مورد بحث قرار خواهیم داد و اثرات احتمالی مصرف آنها بر سلامت انسان را بررسی خواهیم کرد.

شکلات مغزدار شونیز طلایی

قابل اعتماد و متخصص:
2. انواع شکلات
با شروع از دانه های کاکائو، از طریق فرآیندهای مختلف تبدیل ، صنایع غذایی انواع مختلفی از شکلات را با مواد و ویژگی های مشخص تولید می کند.

پردازش شکلات از دانه های کاکائو.

(1) شکلات تلخ حاوی مواد جامد دانه کاکائو (تا 80 درصد وزن کل) و کره کاکائو است. با رایحه شدید و ماندگار کاکائو، در دهان ذوب می شود و طعمی تلخ و دلپذیر به جا می گذارد. کیفیت آن به درصد کاکائو بستگی دارد. بیشتر فواید سلامتی مربوط به شکلات با مصرف نوع تیره آن مرتبط است.

(2) شکلات جیاندوجا ترکیبی از فندق، کاکائو و شکر است. این قهوه ای است.

(3) شکلات شیری حاوی کره کاکائو، شکر، پودر شیر، لسیتین و کاکائو است (که دومی کمتر از 20 تا 25 درصد نیست). با ظاهری روشن، رایحه ای تند، ماندگار و طعم شیرین با لهجه کمی تلخ کاکائویی دارد.

(4) شکلات سفید حاوی کره کاکائو، شیر و شکر بدون مواد جامد کاکائو است. طعم شیرین و دلپذیری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.