مهم ترین تصمیم در زمان انتخاب لباس زنانه

در طول سه مطالعه، ما بررسی کردیم که زنان چگونه لباس فارغ التحصیلی خود را انتخاب می کنند و ناظران بر اساس لباس خود چه استنباط هایی می کنند.

با انجام این کار، ما تحقیقات قبلی را که صرفاً موقعیت‌های مرتبط با کار را بررسی می‌کردند به زمینه‌ای به عنوان مثال، دانشگاه گسترش می‌دهیم که در آن لباس مجلسی زنانه کوتاه دانش‌ آموزان اغلب مورد بحث است و در آن شایستگی و کوشش بسیار ارزشمند است.

در مطالعه ما بررسی کردیم که آیا لباس فارغ التحصیلی که توسط دانشجویان دختر می پوشند، بر درک ناظران از شایستگی و جنسیت دانش آموزان تأثیر می گذارد، دو جنبه ای که معمولاً در تحقیقات در مورد جنسیت زنان مورد آزمایش قرار می گیرند.

همچنین، ما بررسی کردیم که آیا و چگونه لباس بر درک تلاش دانش‌آموزان و نتایج نهایی تأثیر می‌گذارد.

از این رو، ما نه تنها بر ادراک افراد تمرکز کردیم، بلکه به جلو می رویم تا آزمایش کنیم که چگونه لباس راحتی نخی زنانه بر انتظارات دانش آموزان در مورد سخت کوشی و توانایی دانش آموزان برای فارغ التحصیلی با موفقیت تأثیر گذاشته است.

علاوه بر این، ما درک ناظر از نمونه‌های ناظر مختلف را در نظر گرفتیم که از نظر سن، وضعیت و تجربه با کمیته‌های پایان نامه متفاوت بودند.

بادی زنانه فانتزی دانش‌آموزان در واقع ممکن است توسط افرادی که سبک‌های مد متفاوتی دارند، متعلق به نسل‌های مختلف، پیش‌زمینه‌ها و تجربیات متفاوتی هستند همسالان زن جوان و بزرگسالان یا نقش‌های متفاوتی دانشجویان و اساتید دارند.

بسیار متفاوت درک شود. دانش‌آموزان و استادان نظرات متفاوتی در مورد لباس دارند، به طوری که اعضای هیئت علمی از پوشش محافظه‌کارانه دانشجویان و دانشجویان ترجیح می‌دهند لباس‌های مد روز را ترجیح دهند.

همچنین، یک مطالعه اخیر نشان داده است که معلمان دانش‌آموزان را بیشتر درگیر رفتارهایی می‌کنند که مانع یادگیری می‌شوند.

بنابراین، گنجاندن همسالان زن، بزرگسالان از جمعیت عمومی، و اساتید به ما این امکان را می‌دهد که کلیت یا ویژگی واکنش‌ها به پیراهن زنانه پوشیده حرفه‌ای و را بسنجیم.

 • منابع:
  1. Choice and Consequences of Women’s Clothing
 • تبلیغات: 
  1. تصاویر هولناک ظروف مسی که مردم معتقد اند برای یک جن است!
  2. کودکان افغانی با به آتش کشیدن پرچم حزب طالبان جشن شادی بزرگی گرفتند
  3. جورابی که باعث تقویت موقت حافظه می شود
  4. طراحی نوعی آنتی ویروس که می تواند محل گنج را شناسایی کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.