نوعی حوله فشرده استخری که هیچگاه با حرارت بالا نمی سوزد!

مزایای حوله حمام نخی

ما در Textils Mora هفتاد سال است که با منسوجات کار می کنیم.

با مواد طبیعی و الیاف نوآورانه که فرآیندهای تولید کارآمد و دقیق را برای ایجاد محصولاتی که بهترین معرفی ما هستند، به کار می‌بریم.

در این مورد، ما می خواهیم ویژگی ها و مزایای خط حوله حمام 100٪ پنبه ای خود را برجسته کنیم.

حوله فشرده استخری بسیار بیشتر از منسوجاتی هستند که وقتی از حمام بیرون می آییم خود را با آنها خشک می کنیم. آنها منبع رفاه، گرما هستند.

و این بستگی به مواد و فرآیند تولید آن دارد که وقتی خود را در آنها می‌پیچیم احساس استقبال و آسودگی می‌کنیم.

الیاف طبیعی پنبه امکان ایجاد طرح های اصیل را فراهم می کند و همچنین حس تمیزی و درخشندگی حوله های سفید حمام را منتقل می کند که هم در خانه و هم در اتاق های هتل می توانیم پیدا کنیم.

حوله ها
پنبه به طور طبیعی آب را جذب می کند و آن را به طور یکنواخت در سراسر لباس پخش می کند. خواص طبیعی آن علاوه بر نرم و دلپذیر بودن از الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند.

حوله

حوله‌های Textils Mora به‌ویژه به دلیل داشتن وزنی متراکم‌تر از میانگین بازار متمایز هستند. چگالی آنها 600 گرم در متر مربع است که به آنها لمسی نرم و مقاومت شدید در برابر استفاده روزانه از محصول می دهد.

این کیفیت به حوله های ما اجازه می دهد تا در آزمون زمان مقاومت کنند.

یکی از باارزش ترین خواص حوله های حمام 100% نخی، ضد حساسیت بودن آن است، یعنی باعث تحریک پوست نمی شود و مخصوصا برای افراد دارای پوست حساس، در هر سنی مناسب است.

دقیقا به همین دلیل برای کوچکترین خانه مناسب ترین هستند.

مواد و ساختار آن به هوا اجازه می دهد تا از طریق نخ های پنبه ای به خوبی گردش کند، که همچنین منسوجات قابل تنفس، بسیار جاذب و مقاوم را تولید می کند. با عمر مفید طولانی در پیش رو.

علاوه بر این، با رعایت برخی نکات اولیه تمیز کردن با پیروی از دستورالعمل‌های شستشو و خشک کردن که روی برچسب نشان داده شده است، می‌توانید کیفیت حوله‌های حمام جدید خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ کنید.

به یاد داشته باشید که آنها را حداقل یک بار در هفته بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.