نوعی گلدان پلاستیکی شیاردار با قابلیت کنترل از راه دور!

گلدان پلاستیکی شیاردار سبک وزن هستند و به طور متوسط ​​بین 50 گرم تا نیم کیلو وزن دارند که سبک ترین آنها را در بین تمام مواد گلدانی می سازد.

کاشت های پلاستیکی بر اساس سهولت تولید انبوه ارزان هستند یا حداقل به ارزان بودن شهرت دارند و بنابراین اگر به دنبال کاشت های ارزان قیمت هستید گزینه ای عالی هستند.

آنها در برابر ضربه یا سقوط مقاوم هستند، معمولاً بسیار بهتر از سفالی یا سرامیکی مقاومت می کنند، که اگر قصد دارید آنها را در مکان های بلند قرار دهید بسیار جالب می شوند.

آنها معمولاً اندازه، طرح و رنگ بزرگتری نسبت به سایر مواد دارند و به طور گسترده برای تزئین استفاده می شوند.

آنها می توانند کاملاً از سبک مواد دیگر تقلید کنند، اما قیمت آنها را پایین می آورند و نسبت به موادی مانند سرامیک، خاک رس یا مواد آلی مقاوم تر هستند.

اگر چیزی وجود دارد که کاشت دیواری را از بقیه متمایز می کند، این است که اندازه آن باید کوچکتر و راحت تر باشد.

گلدان پلاستیکی

اگر به طور خاص به دنبال ارائه این نوع گلدان هستید، تفاوت آنها به دلیل داشتن قسمت صاف (اگر گرد باشد) و سوراخ برای آویزان کردن آنها است.

چند سال پیش، فرهنگ استفاده از آنها در داخل خانه وجود داشت، اما در حال حاضر، گرایش به کاشت دیواری برای فضای باز، چه در باغ، چه در نمای خانه ها و چه در بالکن ها، رو به افزایش است.

ما همچنین گلدان های آویز کوچک را ارائه می دهیم، یک گلدان زیبا که عملکرد تزئینی بسیار خوبی را انجام می دهد.

اگر به دنبال خرید گلدان دیواری به صورت عمده هستید، در جویپال می توانیم طیف گسترده ای را به شما نشان دهیم.

گلدان های مستطیل شکل
شاید شما فقط بتوانید گلدان های مستطیلی قهوه ای معمولی را تصور کنید، اما در Juypal ما به روز هستیم، به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از گلدان های مستطیلی را ارائه می دهیم، چه برای فضای باز یا داخل خانه، بلند یا کوتاه، قهوه ای یا سفید… مستطیل شکل گلدان های سفید یک گزینه عالی برای تزئین گوشه ها و گوشه ها هستند (همانطور که گفتیم، گرایش مصرف کننده حول گلدان های گل سفید می چرخد).

علاوه بر این، اگر از یک گلدان باریک استفاده کنید، فضای کمتری را اشغال می کند، برای خانه ها و مناطق کوچکتر، یک گزینه بیشتر برای خواستارترین مشتریان شما.

گلدان داخلی
اندازه گلدان ها اگر برای استفاده داخلی یا خارجی باشد یکسان نیست.

همچنین با توجه به مکانی در خانه ای که قرار است از آن استفاده شود متفاوت است.

به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از کاشت های داخلی را با رنگ ها و اشکال مختلف ارائه می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.