پیرزنی ایرانی با خوردن سرامیک حوض رکورددار گینس شد!

در حال حاضر سرامیک حوض با ویژگی‌ها و ویژگی‌های عملکردی به بازار عرضه می‌شوند که آنها را به محصولاتی تبدیل می‌کند که کاربردهای آنها بسیار فراتر از کاربردهای کاشی سنتی است.

اینها فقط احتمالات آینده نیستند: واقعیت صنعتی و تجاری آنها در حال حاضر آنها را بلافاصله در چندین محیط قابل استفاده می کند.

و این دقیقاً مفهوم کلیدی در این برنامه‌های کاشی جدید است: ویژگی‌های آن‌ها آن‌ها را برای عملکردهای کاملاً متفاوت قابل استفاده می‌سازد – عملکردهایی که تاکنون برای محصولات دیگر محفوظ است – یا در موارد خاص، برای عملکردهای کاملاً جدید.

علاوه بر این، عملکردهای درگیر برای بهبود جنبه‌هایی که مستقیماً با کیفیت زندگی، شرایط زیست‌پذیری مرتبط است یا به عنوان مثال، استفاده از یک منبع طبیعی حیاتی انرژی مانند تشعشع خورشیدی را بهبود می‌بخشد.

بنابراین، باید تاکید کرد که این نسل‌های جدید کاشی‌های سرامیکی باید بخشی از طیف عناصر معماری برای مصارف خارجی و داخلی در نظر گرفته شوند، زیرا همانطور که در ادامه نشان داده خواهد شد، سطوحی را که پوشش داده‌اند با طیف وسیعی ارائه می‌کنند.

ویژگی ها و عملکردهای بدون آسیب به کیفیت های زیبایی شناختی، همیشه مشخصه کاشی و سرامیک.

برای نشان دادن موارد فوق، مقاله حاضر سه خانواده جدید از محصولات سرامیکی را توصیف می کند. این گروه از محصولات از نظر مفهومی متفاوت و چند وجهی هستند که آنها را به عنوان عناصر کاربردی در زمینه های مختلف قابل استفاده می کند.

مقدمه
کاشی‌های سرامیکی با روندی که در سال‌های اخیر در محصولات متعددی از بخش‌های صنعتی به اصطلاح سنتی مشاهده شده است، غریبه نیستند: جستجو برای کاربردهای جدید که امکان گسترش بازار مرسوم آنها را فراهم می‌کند. جای تعجب نیست، زیرا ویژگی های مواد سرامیکی امکان کاربردهای متعدد را فراهم می کند.

سرامیک

نمونه‌ای از این نظر سرامیک‌های فنی است: این سرامیک‌ها برای سال‌ها در کاربردهای مرتبط با فن‌آوری بالا، با توجه به ویژگی‌های عملکرد فنی بهینه آن‌ها استفاده می‌شوند – به ویژه در مقایسه با سایر مواد مانند فلزات، که مدت‌ها مواد استاندارد در این زمینه بودند.

برای روشن شدن مطالب فوق می توان به مثال های زیادی اشاره کرد. در این زمینه فقط به ذکر اجزای سرامیکی برای موتورها، پوشش های سرامیکی برای تجهیزات حفاری، تیغه های توربین، غشاهای سرامیکی، 23 تکیه گاه مدارهای مجتمع و غیره بسنده می شود.

با این حال، اگرچه کاشی ها نیز محصولات سرامیکی هستند، اما از این هاله فن آوری و مشخصات بالای حرفه ای بودن لذت نمی برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.