بهترین نوع جیوه کدام است؟

این راهنما اذعان می‌کند که این کف‌ها تا زمانی که نگرانی‌ها در مورد انتشار بخارات جیوه در تلویزیون توشیبا ایجاد شد در سراسر کشور نصب می‌شدند، اما می‌توانستند تا اواخر سال 2005 یا 2006 نصب شوند.

دستورالعمل می‌گوید: «معلوم نیست که در حال حاضر چند طبقه از این طبقات وجود دارد، آیا هنوز در حال نصب هستند یا چه مدارسی دارند.

به مناطق پیشنهاد می کند که کفپوش خود را ارزیابی کنند، یک مشاور محیط زیست داخلی استخدام کنند و نمونه برداری کنند. اگر نمونه تایید کرد جیوه لباس مجلسی کوتاه در کف وجود دارد، آزمایش هوا و نظارت بر آن پیشنهاد می شود.

سورج گفت حتی این آزمایش هم بی‌خطا نیست، زیرا در صورت پاره شدن یا خراشیدگی کف‌های باشگاه، نوردهی ممکن است بدتر شود.

همچنین هنگامی که طبقات در معرض گرما قرار می گیرند، بخار جیوه بیشتری وجود دارد، بنابراین نمونه برداری های انجام شده در ژانویه خطرات ماه مه را منعکس نمی کند.

او گفت که به مدارس توصیه می شود تهویه هوا را بالا نگه دارند، اما سالن های ورزشی برای چاق شدن کودک 7 ساله به فضاهای خنک و دارای تهویه مناسب شهرت ندارند.

مدیریت این طبقات در محل با مشکل مواجه است. «و وقتی نوبت به برداشتن می‌رسد، فقط کف لاستیکی بالا کشیده نمی‌شود.

جیوه می تواند به داخل بتن و حتی خاک زیر آن نفوذ کند آنها ممکن است چندین اینچ عمیق را حفاری کنند تا زمینی بدون جیوه اراد برندینگ پیدا کنند، مانند برداشتن یک تومور، شما می خواهید حاشیه های تمیزی داشته باشید.”

 • منابع:
  1. Schools are still unaware of dangers of mercury-tainted gym floors
 • تبلیغات: 
  1. با مایع ظرفشویی لباس های خود را اتو نمایید
  2. فردی که با مصرف توت قهرمان دو میدانی جهان شد!
  3. آیا می دانید چگونه می توان عسل را در یخ حل کرد؟
  4. مردی که به امید خریدن ماشین، روغن موتور احتکار می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.